łóżko

Czy łóżko z pojemnikiem to dobry wybór do małej sypialni?

Urządzenie małej sypialni to duże wyzwanie. Zastanawiasz się, jak zmieścić w niej wszystkie potrzebne meble i akcesoria? Na szczęście istnieje kilka aranżacyjnych trików. Jednym z nich jest wybór odpowiednich mebli. Aby oszczędzić miejsce w małej sypialni, postaw na łóżko z pojemnikiem.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze łóżka do małej sypialni?

Przy wyborze łóżka do małej sypialni zwróć uwagę na jego rozmiar. Łóżka jednoosobowe mają najczęściej szerokość 90 cm. Jest ona wystarczająca dla większości osób. Łóżko dwuosobowe powinno mieć z kolei szerokość co najmniej 140 cm. Nawet do małej sypialni nie warto wybierać mniejszego modelu, ponieważ ucierpi na tym komfort Twojego snu. Jednocześnie łóżko nie może blokować możliwości poruszania się oraz ustawienia innych mebli.

Łóżko nie powinno również przytłaczać wnętrza. W przypadku małej sypialni lepiej zrezygnuj z grubych materiałów, takich jak skóra czy sztruks. Zamiast tego postaw na takie, które kojarzą się z lekkością i przewiewnością, na przykład welur. Jeśli chodzi o kolor, to do niewielkich pomieszczeń najlepiej pasują meble w jasnych barwach: białym czy ecru. Sprawiają one wrażenie lżejszych niż te utrzymane w ciemniejszych kolorach.

Łóżko z pojemnikiem, czyli doskonały sposób na zaoszczędzenie miejsca w sypialni

Jeśli chcesz zaoszczędzić miejsce w sypialni, idealnym wyborem będzie łóżko z pojemnikiem. Pomoże Ci ono optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. W pojemniku zmieścisz nie tylko kołdrę i poduszki, ale także rzadko używane ubrania czy akcesoria. Zastanawiasz się, gdzie kupić łóżko do małej sypialni z pojemnikiem? Sprawdź asortyment naszego sklepu. Posiadamy łóżka kontynentalne jedno- i dwuosobowe w wielu rozmiarach, dzięki czemu z łatwością znajdziesz mebel, który wpasujesz nawet do najmniejszego pomieszczenia. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz odpowiednie łóżko dla siebie!

Podobne posty

X