salon z narożnikiem

Jakie narożniki najlepiej sprawdzają się w salonie?

Narożnik to chętnie wybierany mebel wypoczynkowy do salonu. Zapewnia miejsce do relaksu dla całej rodziny i pozwala wygodnie przyjmować gości. W sprzedaży dostępnych jest wiele narożników o różnych kształtach, rozmiarach i kolorach. Zastanawiasz się, który model najlepiej sprawdzi się w Twoim salonie? Zapraszamy do naszego krótkiego poradnika.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze narożnika?

Przy wyborze narożnika zwróć uwagę na kilka rzeczy. Powinien być on przede wszystkim na tyle duży, aby mogli z niego swobodnie korzystać wszyscy domownicy, a jednocześnie na tyle niewielki, by nie utrudniać poruszania się po pomieszczeniu. Do mniejszych salonów odpowiednie są narożniki w kształcie litery L. Jeśli dysponujesz większą przestrzenią, możesz zdecydować się na model w kształcie litery U.

Weź również pod uwagę tkaninę obiciową narożnika. Powinna być ona przyjemna w dotyku, a najlepiej, jeśli będzie także łatwa w czyszczeniu. W naszej ofercie znajdziesz modele, których obicia wykonaliśmy z tkanin plamo- i wodoodpornych. Narożnik powinien także pasować do stylu, w którym został urządzony salon, oraz pozostałych mebli. W większości mieszkań najlepiej sprawdzają się proste modele w jednolitym kolorze.

Kiedy warto kupić narożnik z funkcją spania?

Narożnik z funkcją spania będzie dla Ciebie świetnym wyborem, jeśli nie masz oddzielnej sypialni lub często nocujesz gości. Jeżeli chcesz zaoszczędzić jak najwięcej przestrzeni, zdecyduj się na narożnik z dwoma pojemnikami na pościel. Zmieścisz w nich nie tylko kołdry i poduszki, ale także rzadko używane ubrania czy bibeloty. Narożnik z funkcją spania powinien być wyposażony w mechanizm ułatwiający składanie i rozkładanie. W naszej ofercie dostępne są modele z automatem DL lub systemem delfin. Oba są bardzo proste w obsłudze, dzięki czemu szybko stworzysz wygodną powierzchnię do spania.

Podobne posty

X