kanapa tapicerowana

Z czego wynika popularność mebli tapicerowanych?

Meble tapicerowane od lat cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Wielu osobom trudno wyobrazić sobie salon bez tapicerowanej sofy czy fotela, a w sypialniach coraz częściej spotyka się pikowane łóżka. Co decyduje o niesłabnącej popularności mebli tapicerowanych?

Zalety mebli tapicerowanych: wygoda, elegancja, łatwość czyszczenia

Meble tapicerowane charakteryzują się wieloma zaletami. Wyróżniają się przede wszystkim wygodą: wypełnienie ze sprężyn i pianki sprawia, że komfortowo się na nich siedzi, a materiały używane do wykonywania obić są przyjemne w dotyku. Dzięki temu tapicerowane sofy, narożniki i fotele pozwalają prawdziwie odpocząć. Ponadto meble tapicerowane przyciągają uwagę eleganckim wyglądem. Dzięki wielości dostępnych tkanin wykończeniowych można je dopasować do każdego wnętrza.

Meble tapicerowane są łatwe w pielęgnacji i czyszczeniu. Nowoczesne tkaniny stosowane do ich produkcji mają właściwości hydrofobowe, co oznacza, że odpychają od siebie cząsteczki wody i innych cieczy. Dzięki temu są odporne na powstawanie zabrudzeń – wystarczy je regularnie odkurzać i ścierać kurz z elementów drewnianych i metalowych. Jeśli jednak pojawi się plama, można ją łatwo usunąć za pomocą wilgotnej ściereczki czy środka przeznaczonego do czyszczenia danego materiału tapicerskiego.

Możliwość personalizacji mebli tapicerowanych

Dużą zaletą mebli tapicerowanych jest możliwość ich personalizacji. Jako producent mebli tapicerowanych na zamówienie zapewniamy naszym Klientom szeroki wybór typów tkanin obiciowych oraz ich kolorów. Oferowane przez nas modele mogą być wykończone różnymi rodzajami welurów, pluszów czy plecionką. Nie stanowi również dla nas problemu wykonanie mebla w innym wymiarze niż standardowy. Dzięki meblom tapicerowanym na zamówienie wykorzystasz każdą dostępną przestrzeń i zaaranżujesz pomieszczenie zgodnie ze swoją wizją.

Podobne posty

X