fotel tapicerowany

Dlaczego warto kupować meble na wymiar?

Umeblowanie mieszkania, zwłaszcza małego, to spore wyzwanie. Trzeba spędzić dużo czasu na przeglądaniu ofert różnych sklepów meblowych, żeby znaleźć szafy, sofę czy łóżko, które będą miały nie tylko odpowiedni rozmiar, ale także ładny wygląd. Jeśli nie chcesz przez to przechodzić, istnieje jednak pewna alternatywa – są nią meble na wymiar. Dlaczego warto się na nie zdecydować? Poznaj ich najważniejsze zalety.

niebieska sofa w salonie

Cechy rozpoznawcze mebli w stylu skandynawskim

Styl skandynawski zdobył w ostatnich latach ogromną popularność. I nic dziwnego, bo łączy w sobie prostotę, elegancję i funkcjonalność. Chcesz urządzić swoje mieszkanie na modłę krajów Północy? Potrzebne będą Ci odpowiednie meble. Jakie wybrać? Przeczytaj poniższy tekst i dowiedz się, jakie są cechy rozpoznawcze mebli w stylu skandynawskim.

salon z narożnikiem

Jakie narożniki najlepiej sprawdzają się w salonie?

Narożnik to chętnie wybierany mebel wypoczynkowy do salonu. Zapewnia miejsce do relaksu dla całej rodziny i pozwala wygodnie przyjmować gości. W sprzedaży dostępnych jest wiele narożników o różnych kształtach, rozmiarach i kolorach. Zastanawiasz się, który model najlepiej sprawdzi się w Twoim salonie? Zapraszamy do naszego krótkiego poradnika.

szara sofa na nóżkach

Sofa czy tapczan – co wybrać do salonu?

Wybór mebla wypoczynkowego do salonu nie jest łatwym zadaniem. Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów mebli, które różnią się między sobą wyglądem i funkcjonalnością. Wiele osób nie potrafi zdecydować, czy postawić na sofę, czy może na tapczan. Jeśli też masz taki dylemat, dowiedz się, czym różnią się między sobą te dwa rodzaje mebli i który z nich lepiej sprawdzi się w Twoim salonie.

Add to cart